sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop
porno | sex hikaye

Salgın sürecinde üyelerimiz ve çalışanlarımız sağlığı birtakım önlemler aldık

ŞUTB Başkanı Mehmet Kaya: Salgın sürecinde üyelerimiz ve çalışanlarımız sağlığı birtakım önlemler aldık; Salgın sürecinde üyelerimiz ve çalışanlarımız sağlığı birtakım önlemler aldık;
Bu haber 2020-05-08 10:00:25 eklenmiş ve 534 kez görüntülenmiştir.

 

ŞUTB Başkanı Mehmet Kaya: Salgın sürecinde üyelerimiz ve çalışanlarımız sağlığı birtakım önlemler aldık; Salgın sürecinde üyelerimiz ve çalışanlarımız sağlığı birtakım önlemler aldık;

 

 

 

A)    Mesai saatleri düzenlemesi B) Mesai saatleri sırasında ve üye işlemlerinde sosyal mesafe C) Maske zorunluluğu, D) Girişlerde ateş ölçümü E) Odaların düzenli temizliği ve binanın her yerine dezenfektan konulması F) Üye aidatları ertelendi G) Üyelerimize maske ve dezenfektan dağıtıyoruz.

 

 

 

- Şehrimizin virüsün yarattığı ekonomik daralmayı en hafif biçimde atlatabilmesi için gerekli merkezler ve birimlerle sürekli biçimde toplantılar düzenledik. Urfa ekonomisi ve üyelerimizin salgından minimum zarar görmesi için, ulaşabildiğimiz her platformda alınması gereken tedbirleri sıraladık ve bu taleplerimizin gerçekleşmesi için var gücümüzle mücadele ettik.

 

 

 

A) TOBB, Ulusal Pamuk Konseyi ve ilgili bakanlıklarla yapılan toplantılarda

 

 

 

1) Desteklemelerin acilen yatırılması ve KGF destekli kredilerin seri biçimde kullandırılması gerektiğini söyledik.

 

2) Urfa’nın 21 ildeki yazlık ekim yapılabilecek arazilerde tohum desteği projesine dahil edilmesinin elzem olduğunu anlattık.

 

3) Lisanslı pamuk depolarının mevzuatının pamuk üreticisi ve çırçır işletmeleri için lisanslı depo desteğinden yararlanamama noktasında olumsuzluk yarattığını bu nedenle de yenilenmesi gerektiğini belrittik.

 

4) Tekstil üretiminin bir kolu olan çırçır işletmelerinin mücbir sebep kapsamına alınmasını talep ettik.

 

5) Katıldığımız her toplantıda finansal, lojistik ve tarımsal desteklerin yanı sıra vergi ötelemelerini gündeme getirdik.

 

6) Virüs nedeniyle ihracat yapan tekstil şirketlerinin siparişleri durdurmasına bağlı olarak pamuk fiyatlarının düştüğünü, girdi maliyetlerinin yüksek olmasının çiftçiyi pamuk ekiminden uzaklaştırabileceği bu nedenle destekleme ücretlerinin acilen arttırılması ve bunun çiftçiye hemen ilan edilmesi gerektiğini vurguladık.

 

 

 

- Bu taleplerimizin yanıt bulması için bir yandan yapılan toplantılarda gereksinimlerimizi ısrarla dile getirirken, bir yandan da Sayın Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli’ye ve Şehrimizin vekillerine bu taleplerin kapsam ve aciliyetini anlatmak için kendileriyle temaslar gerçekleştirdik.

 

 

 

- Cumhurbaşkanımızın başlattığı Birlikte Başaracağız kampanyasına ve bunun yanı sıra Urfalı hemşerilerimiz için Valiliğin yaptığı yardımlara destek olduk.

ETİKETLER : Salgın sürecinde üyelerimiz ve çalışanlarımız sağlığı birtakım önlemler aldık
Yorumlar
Adınız :
Başlık :
Yorumunuz :
     
   
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Anket
Gazi SOFT Haber Yazılımını Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
istanbul samsun evden eve nakliyat
Özurfahaber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop