sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop
porno | sex hikaye

HARRAN ÜNİVERSİTESİNDE YENİ KAYITLAR BAŞLADI

Üniversitenin Osmanbey yerleşkesi merkezi kafeteryada bir hafta sürecek kayıtlarda toplam 50 kişi görev alacak ve işlemler hızlı olacağı açıklandı. Bu yıl ÖSYM’den gelen öğrenci sayısı 4962 olarak açıklandı.
Bu haber 2014-09-02 09:00:54 eklenmiş ve 986 kez görüntülenmiştir.

 

 

Bu yıl ÖSYM’den gelen öğrenci sayısı 4962 olarak açıklandı.

 

Yüzde 96 lık bir dilimle tercih edilen Harran Üniversitesi, tercih edilmenin yanında, ülke ve bölge eğitiminde büyük bir misyonu üstlenip,  bu alanda kendisinden önce kurulan birçok üniversitenin önüne geçti.

 

Harran Üniversitesinin kendisini aştığını ifade eden Üniversite Rektörü Prof.Dr. İbrahim Halil Mutlu, Harran Üniversitesinin tercih edilen bir üniversite olduğunu ifade etti.

 

Birkaç bölüm ve program hariç tüm branşların yüzde yüz dolduğunu söyleyen rektör Mutlu, kayıt yaptıracak olan öğrenciler, ek kontenjan, özel yetenek sınavları ve yabancı uyruklu öğrencilerle öğrenci sayılarının 20 bini geçeceğini söyledi.

 

Bu rakamın Şanlıurfa’nın gelişmesi, tanınması noktasında önemine vurgu yapan Rektör Mutlu, 01-05 Eylül tarihleri arasında Osman bey yerleşkesinde yapılan kayıtların başladığını, gelecek öğrenciler için geçmiş dönemlerde olduğu gibi öğrencilerin mağdur olmamaları ve üniversiteye çabuk ulaşmaları için şehirlerarası otobüs terminallerine danışma merkezi ve ulaşım aracı tahsis ettiklerini söyledi.

 

Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim Halil Mutlu 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında Üniversitemizde yeni bölüm ve programlarında açıldığını ifade ederek,

 

Fen-Edebiyat Fakültesi bünyesinde; Sosyoloji bölümüne 41 öğrenci, Devlet Konservatuarı bünyesinde; Geleneksel Çalgılar    bölümüne 6 öğrenci, Şanlıurfa Sağlık Hizmetleri M.Y.O. bünyesinde; Eczane Hizmetleri programına 20 öğrenci,

 

İlk ve Acil Yardım programına 20 öğrenci, Birecik Meslek Yüksekokulu bünyesinde; Dış Ticaret programına 40 öğrenci, Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İÖ) programına 50 öğrenci, Elektrik (İÖ) programına 50 öğrenci, Hilvan Meslek Yüksekokulu bünyesinde; Bankacılık ve Sigortacılık programına 50 öğrenci, Sosyal Bilimler Enstitüsünde, Maliye Anabilim Dalı bünyesinde; Gayrimenkul Yönetimi ve Finansmanı Tezsiz Yüksek Lisans Programı ve Maliye Doktora Programına, Fen Bilimler Enstitüsü bünyesinde; Matematik Doktora Programına, Sağlık Bilimler Enstitüsü bünyesinde ise; Fizyoloji Programına Yüksek Lisans ve Doktora öğrencisi alınacaktır. Dedi.

 

 

Özurfahaber.com

ETİKETLER : HARRAN ÜNİVERSİTESİNDE YENİ KAYITLAR BAŞLADI
Yorumlar
Adınız :
Başlık :
Yorumunuz :
     
   
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Eğitim haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Anket
Gazi SOFT Haber Yazılımını Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
istanbul samsun evden eve nakliyat
Özurfahaber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop