Şampiyonluk sana yakışır Şanlıurfaspor


Bu makale 2022-10-20 14:31:44 eklenmiş ve 6592 kez görüntülenmiştir.
Aziz KARAKEÇİLİ

 

TFF 2.Lig Beyaz grubun lideri olan Fıratın çocukları sarı yeşilli ekip hem lig hem Ziraat Türkiye kupası maçlarında dolu dizgin gidiyor böyle giderse bu sene “O sene” diyeceğiz inşallah.

Şanlıurfaspor bu yıl Şampiyonluk umudunu aldığı sonuçlar neticesinde artırıyor. Şanlıurfaspor güzel futboluna bir de goller eklediği zaman seyre doyum olmuyor.

 

 

Ziraat Türkiye Kupası maçında Karamansporu 3-0 gibi net bir şekilde eleyen fıratın çocukları aynı ofansif oyunu lig maçlarında da oynamaları gerek, ofansif oynayan takım rakibine daima üstünlük sağlar ve ben bu grubun en iyi takımıyım, farklı galip gelindiğinde Şampiyon olacağım imajını rakiplerine vermiş olur.

 

Bu kapasite Şanlıurfaspor takımında var ben görüyorum, biraz ofansif oynamak ve gayret göstermek yeterli o zaman bu takımı seyretmek bir başka zevk verir.

 

TFF 2.Lig Beyaz grubun liderlik koltuğunda sarı yeşilli ekibimiz bulunuyor ve namağlup.

 

13 gol atmış 5 gol yemiş yani grubun en az gol yiyen takımı fakat gol atma yolunda biraz yetersiz bulunuyoruz.

 

Bu hafta kendi saha ve seyircisi önünde Menemensporu konuk edecek olan Şanlıurfaspor farklı galib gelmesi durumunda ligde çok avantajlı duruma gelecek ve önümüzdeki hafta ise Isparta deplasmanında daha farklı bir şekilde hazırlanacaktır.

 

Bir olsun bizim olsun düşüncesi Şampiyonluğa oynayan bir takım için bana göre doğru bir söylem değil. Bugün bir atarsın müsabaka böyle bitecek düşünürken son dakika da yiyeceğin bir gol bütün emekleri boşa çıkarır ve yıkılırsın.

 

Şampiyonluğa oynayan takım Cesur oynamalı ve taraftarını inandırmalı 12.güç olarak taraftar daima yanında olur.

 

Kemal hocaya güvenim sonsuz bu ligi iyi bilen bir hoca, futbolcularımıza inancım tam biraz gayret ve cesur olmaları lazım maça çıkarken Karaman müsabakası gibi her maçtan galip ayrılacağı inancı ile çıkmaları ve en az 3-4 gol atacağız inancına sahip olmalarını bekliyorum.

 

Şampiyonluk fıratın çocuklarına Sarı yeşilli ekip Şanlıurfa sporumuza çok yakışır.

 

İnşallah bu sene özlemle beklediğimiz Şampiyonluğu Kemal Kılıç Hoca ve Futbolcular yönetimi ile birlikte bizlere hediye ederler. İnanmak başarmanın yarısıdır.

 

Başka yazıda buluşmak üzere kalın sağlıcakla.

 

 

Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Özurfahaber
© Copyright 2021 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
DÜNYA