Şehrül Emin “Beyazgül’e İftira atmak Küçüklüktür”


Bu makale 2021-02-17 15:38:29 eklenmiş ve 7661 kez görüntülenmiştir.
Aziz KARAKEÇİLİ

Şanlıurfa Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partinin “Beyazgül’ü” Şehr’ül Emin Zeynel Abidin Beyazgül tüm Şanlıurfalıların belediye başkanıdır, haklı olduğu süreç içersinde yalnız değildir, sahipsiz değildir.  

Belediye Başkanları Beytl-mal üzerinde sadece bir emanetçidir onlara düşen, emanete gereken riayeti, hassasiyeti gösterip belediye malını peşkeş çekilmesine müsaade etmemesidir.

Şanlıurfa Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partinin “Beyazgül’ü” Şehr’ül Emin Zeynel Abidin Beyazgül, bağlarbaşı mahallesinin kanayan yarası olan, trafikten geçilmez olan Açıksu Caddesinde yol genişletmesi yapıp, yol ve yeşil alan üzerinde ucube bir şekilde yolun daralmasını sağlayan bir kıraathanenin istimlak edilmesinden sonra, “peşkeş” ve “rant” çekilmemesinden dolayı  Büyükşehir belediye başkanı Beyazgül yıpratılmak üzere iftira ve ailesi üzerinden haksız suçlamaların odak noktası haline getirilmek istendi.

Şanlıurfa Büyükşehir belediye başkanı Beyazgül, kamuoyunu ve vatandaşları bilgilendirmek için basın toplantısı yapıp şahsı ve ailesine yönelik yapılan suçlamalara ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

Beyazgül bildiği yoldan giden, Belediyenin vakıf olduğunu, Beytül-mal olduğunu ve hiç kimseye peşkeş çekilmeyeceği, rant yeri olmadığını hele-hele benim dönemimde bu yaklaşımlara müsaade edilmeyeceğini herkesin bilmesi gerektiğini söylemesi sevindirici.

Belediyelerden ihale alamayanlar, iş için karalama yapanlar, rant peşinde olup bir şey alamayanlar en kolay yolu bulup karalama, iftira, küçük düşürme oyunlarını yapmaya çalışmaktadırlar, çamur at yapışsın yapışmazsa izi kalır hesabı ile haksız yere temiz insanların günahını alıp zulüm ediyorlar. Bu haksız yere iftira atanlar hukuk önünde hesap vermelidirler. 

Kutsal kitabımız Kur-anı kerim, Zulme değil yalnız âlet olanı ve taraftar olanı, belki ednâ bir meyil edenleri dahi dehşetle ve şiddetle tehdit ediyor. Çünkü, rıza-yı küfür küfür olduğu gibi, zulme rıza da zulümdür.

"Zulmedenlere en küçük bir meyil dahi göstermeyin; yoksa Cehennem ateşi size de dokunur." Hûd Sûresi, 11:113.

Şanlıurfa Büyükşehir belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,ü  dürüst, Emin, güvenilir bir insan biliyorum, sayın başkanım sen doğru ol, eğri belasını bulur.

Şanlıurfalı sana inanıyor, seni biliyor, seni tanıyor iftira atmak basit insanların işidir, bir bildikleri var ise mahkeme kapıları sonuna kadar açık, gidip iddialarını tespitli, belgeli mahkemelerde söylesinler, dürüst adamların arkasından konuşup karalamak hoş bir şey değil.

 Sorumluluk sahibi ve her türlü makamı emanet bilen gerçek bir idarenin gözünde Beytül-Mal hak ve adalet temelinde kullanılması için kendisine verilen bir emanetten başka bir şey değildir.

 

Şanlıurfa Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partinin “Beyazgül’ü” Şehr’ül Emin Zeynel Abidin Beyazgül ile “heryerde” değişim ve gelişim içinde Şanlıurfa doğunun incisi olma yolunda ilerlemekte. 

 

Balık suyun içinde suyun kıymetini sex shop bilip idrak edememekte. Balık bilmez halık bilir.

    

Başka yazıda buluşmak üzere kalın sağlıcakla.

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Özurfahaber
© Copyright 2021 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
DÜNYA