sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop
porno | sex hikaye

Ekinci Tarihin yeniden yazıldığı bir zafer

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci 30 Ağustos Zafer Bayramının 97.yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı
Bu haber 2019-08-29 16:08:28 eklenmiş ve 927 kez görüntülenmiştir.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci 30 Ağustos Zafer Bayramının 97.yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı 

Viranşehir belediye başkanı Salih Ekinci 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili yayınladığı mesajında; “Türk tarihine altın harflerle yazılan 30 Ağustos Zaferi, bundan 97 yıl önce Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının büyük imkânsızlıklar içerisinde, üstün savaş yetenekleriyle tarihin yeniden yazıldığı, bağımsızlığımız ve milli hâkimiyetimizin milletimize müjdelendiği gündür. 

Milletimizin kazanmış olduğu bu önemli zafer ile Türk milleti hiçbir şekilde vatanın bölünmez bütünlüğünden ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, millî birlik ve beraberlik içinde sonsuza kadar bağımsız ve onurlu bir şekilde yaşayacağını bütün dünyaya ispat etmiştir. 

 

Ulusumuz, Atatürk’ün pek çok kez dile getirdiği gibi; “Bu millet bağımsızlıktan yoksun yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır” sözlerinin ne kadar haklı olduğunu, kahramanlıkları ile tüm dünyaya göstermiştir. Tarih boyunca, hiçbir güce boyun eğmemiş  bir millet olarak, aynı cesareti ve kararlılığı  sürdüreceğimize inancım tamdır” ifadelerine yer verdi.

Bu şanlı tarihin mirasçısı olarak Türkiye Cumhuriyetini çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkarmak için var güçleriyle çalıştıklarını dile getiren Başkan Ekinci; “Zafer Bayramımız tarihi şanlı zaferlerle dolu yüce milletimize bugün bile ilham kaynağı olmakta, içinden geçtiğimiz zorlu süreçlerle yolumuza ışık tutmaktadır. 

 

Bu yolda bize düşen görev vatanımızı korumak ve ülkemizin gençlerini çağdaş uygarlık seviyesinde yetiştirerek milletimizin dünyayı verdiği dersi unutturmamaktır. Bugün, şanlı tarihimizin dönüm noktalarından birini oluşturan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97’ncı yıldönümünü kutlamanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle,30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularla kutluyor, ulusumuza eşsiz zaferler kazandıran, başta Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve O’nun silah arkadaşları olmak üzere tüm kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

ETİKETLER : Ekinci Tarihin yeniden yazıldığı bir zafer
Yorumlar
Adınız :
Başlık :
Yorumunuz :
     
   
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Viranşehir haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Anket
Gazi SOFT Haber Yazılımını Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
istanbul samsun evden eve nakliyat
Özurfahaber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop