sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop
porno | sex hikaye

Vali Abdullah Erin'in 23 Nisan Mesajı

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı
Bu haber 2019-04-22 16:58:48 eklenmiş ve 552 kez görüntülenmiştir.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

 

“Aklımıza İlk Gelen, Şehitlerimizin Emanetleri Olan Çocuklarımızdır”

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 99’uncu yıldönümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik etti.

 

Türkiye Cumhuriyeti’nde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde resmi bayram olarak kutlanan 23 Nisan’ın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ferasetiyle özelde bu vatanın evlatlarına, genelde ise tüm dünya çocuklarına armağan edilen bir bayram olduğunu hatırlatan Vali Abdullah Erin, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Yaşanan büyük savaşlarla birlikte yetim ve öksüz kalan Türkiye Cumhuriyeti’nin çocuklarını sevindirmek, bahar şenliği havasında yüzlerinin gülmesini sağlamak amacıyla kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız, tüm çocuklarımız ve dünya çocukları için kutlu olsun.

 

Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yetiştirilmesine önem vermemiz gerektiğini bizlere bir kez daha hatırlatması nedeniyle de özel bir gündür. Cumhuriyetimizin kuruluşundan bugüne büyük coşku ile kutlanan bu özel gün vesilesiyle, bugün yine aklımıza ilk gelen, vatan savunması uğruna toprağa düşen aziz şehitlerimizin emanetleri olan çocuklarımız olmalıdır. Çünkü onlar, bizlere emanet edilen, yerleri başımızın üstü olan gözbebeklerimizdir.

 

Başta eğitim olmak üzere, çocuklarımızı ruhen ve bedenen güçlü bireyler olarak geleceğe hazırlamak, hepimizin en önemli görevidir. Milli, manevi değerlerine bağlı, yüreği vatan ve millet sevgisiyle dolu, bulunduğu yere neşe ve sevinç saçan biricik evlatlarımıza ne kadar ilgi gösterdiğimizin muhasebesini yapmamız için de 23 Nisan tarihi önem taşımaktadır.

 

Bu vesilesiyle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, üzerinde özgürce yaşadığımız topraklarını kanlarıyla sulayarak bizlere vatan yapan aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazi ecdadımızı rahmet ve minnetle anıyor, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyorum”.

ETİKETLER : Vali Abdullah Erin'in 23 Nisan Mesajı
Yorumlar
Adınız :
Başlık :
Yorumunuz :
     
   
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Şanlıurfa Haberleri haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Anket
Gazi SOFT Haber Yazılımını Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
istanbul samsun evden eve nakliyat
Özurfahaber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop