VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLE KIRSAL MAHALLE YOLLARI BİR BİR YENİLENİYOR

Viranşehir Belediyesi tarafından kırsal mahallelerde başlatılan asfalt seferberliği çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
Bu haber 2023-11-09 15:13:40 eklenmiş ve 254 kez görüntülenmiştir.

Viranşehir Belediyesi tarafından kırsal mahallelerde başlatılan asfalt seferberliği çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatı ile Kış ayları öncesi kırsal mahallelerde vatandaşların ulaşım sorunu yaşamaması için yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Asfalt seferberliğinin başlatıldığı andan itibaren çok sayıda Kırsal mahalle yolunu sathi asfalt kaplama ile buluşturan ekiplerin son durağı, Çamurlu kırsal mahallesi Birik sokak oldu.

Birik sokakta sathi kaplama asfalt çalışması başlatan ekipler, çalışmaları kısa sürede bitirip mahalle sakinlerinin istifadesine sunmayı hedefliyor.

Kırsal mahallelerde devam eden asfalt çalışmalarını değerlendiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci; “ Daha yaşanabilir Viranşehir’imizin her köşesinde, konforlu ve güvenli yollar için çalışıyoruz. İlçemizi daha konforlu bir ulaşım ağına kavuşturmak için tüm ekiplerimiz ile sahadayız. Hemşerilerimizin yaşam alanlarını güzelleştirmek adına, ekiplerimiz asfalt yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam edecektir.” İfadelerini kullandı.

Yıllardır yolla ilgili sorun yaşadıklarını ve Viranşehir Belediyesinin tarafından yapılan çalışma ile bütün sorunun çözüldüğünü dile getiren Çamurlu Mahallesi birik sokak sakinleri ise; “Yollarımızın durumu çok kötüydü. Yazın tozdan kışın çamurdan bıkmıştık. Viranşehir Belediyemiz, yıllardır var olan yol sorunumuzu yaptıkları çalışmayla çözdüler. Yollarımız çok güzel oldu. Emeklerinden dolayı başta Viranşehir Belediye Başkanımız Salih Ekinci olmak üzere tüm ekibine ve çalışanlarına teşekkür ederiz.” Dediler.

Plan ve program dahilinde devam eden asfalt çalışmalarının kırsal mahallelerde tüm hızıyla devam edeceği belirtildi.

ETİKETLER : VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLE KIRSAL MAHALLE YOLLARI BİR BİR YENİLENİYOR
Diğer Viranşehir haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Özurfahaber
© Copyright 2021 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
DÜNYA