KARAKÖPRÜ'DE YOL AĞI GENİŞLİYOR

Karaköprü Belediyesi ilçede vatandaşların yol sıkıntısı çekmemesi için yeni yol kazandırma seferberliğini sürdürürken, yeni açılan yollarla ilçedeki yol ağı her geçen gün genişliyor.
Bu haber 2023-11-07 10:15:44 eklenmiş ve 257 kez görüntülenmiştir.

 

Karaköprü Belediyesi ilçede vatandaşların yol sıkıntısı çekmemesi için yeni yol kazandırma seferberliğini sürdürürken, yeni açılan yollarla ilçedeki yol ağı her geçen gün genişliyor.

 

Karaköprü Belediyesi ilçeye hizmet noktasında çalışmalarını aralıksız sürdürürken yol hizmeti anlamında yoğun bir faaliyet yürütüyor. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, her geçen gün gelişen Mehmetçik ve Doğukent Mahallelerinde ihtiyaç dahilinde yeni yol açma çalışması yaparak ilçedeki yol ağını genişletiyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli de yol ve üstyapı çalışmalarına önem verirken özellikle yeni konut alanlarında vatandaşların yol sıkıntısı yaşamaması için yol açma ve yenileme çalışması yapılması için fen işleri ekiplerine talimat veriyor.

Her geçen gün göç alan ve nüfus olarak büyüyen bir ilçeye hizmet etmenin sorumluluğunda olduklarını ifade eden Başkan Metin Baydilli, ilçenin yol ağını genişleterek vatandaşlara trafikte rahatlıkla seyahat edebilecekleri alternatif yollar sunduklarını dile getirdi.

Başkan Baydilli, "Karaköprü’müz gelişen ve nüfus büyümesi anlamında Doğu ve Güneydoğu’nun en hızlı büyüyen ilçesi konumundadır. Bu büyüme tabi ki yerel yönetim olarak bize ayrı bir sorumluluk yüklüyor, biz de bunu karşılamak için daha çok çalışıyoruz. Özellikle yen konutlaşma alanı olan ilçemizde yol konusuna çok önem veriyoruz.

Vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamaması için yeni yollar açıp mevcut yollarımızda da yenileme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Daha güzel, modern yollara sahip bir Karaköprü için ciddi bir çalışma içerisindeyiz” diye konuştu.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri program dahilinde yeni yollar açarken, alt yapısı tamamlanan yolları kilitli parke döşeyerek vatandaşın hizmetine sunuyor.

 

ETİKETLER : KARAKÖPRÜ'DE YOL AĞI GENİŞLİYOR
Diğer Karaköprü haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Özurfahaber
© Copyright 2021 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
DÜNYA