Köklü Değişim Dergisi Şanlıurfa Temsilciliği Şanlıurfa'da Gazze'ye Yönelik destek standı açtı

Köklü Değişim Dergisi Şanlıurfa Temsilciliği Şanlıurfa'da Gazze Yönelik İsrail Katliam Hakkında Stand Açarak Anket ve Röportaj Çalışması Yapıyor.
Bu haber 2023-11-01 16:03:16 eklenmiş ve 287 kez görüntülenmiştir.

Köklü Değişim Dergisi Şanlıurfa Temsilciliği Şanlıurfa'da Gazze Yönelik İsrail Katliam Hakkında Stand Açarak Anket ve Röportaj Çalışması Yapıyor.

Köklü Değişim Şanlıurfa Temsilcisi İlahiyatçı Said Doğan açıklamasında şöyle dedi;

7 ekimde başlayan Aksa tufanı operasyonunun tüm dünyada oluşturduğu direniş etkisi herkesçe malumdur. Köklü Değişim olarak bu direniş ruhunun ümmetin birleşmesine ve tek siyasi çatı altında bir tek ümmet olmasına vesile olması için çeşitli basın açıklamaları ve protestolar düzenledik. Açıklama ve protestolarda ''Ordular Aksaya Mehmetçik Gazze'ye, ordular yürüsün sınırlar açılsın ümmet olarak herkes bu zulme dur desin '' diye haykırdık.

25 Ekim tarihinden itibaren de Köklü Değişim Şanlıurfa Temsilcilği olarak Ahmet Bahçıvan iş merkezinde stand kurduk. Yaptığımız stand çalışmasında Filistin konusunda duyarlılığı arttırıp canlı tutmak için broşür, röportaj ve anket çalışması yapıyoruz.

Halkın katılımı ve duyarlılığı bizleri şunu gösterdi ki ,İslam ülkelerindeki yöneticilerin gösterdikleri tavır yetersiz ve etkisiz kalmıştır. Halkın çoğunluğu gerçek ve ciddi yaptırımların olması gerektiği konusunda hem fikirdir.  Yaşanan bu katliamın çözümü diplomatik yollarla çözülecek bir sorun olmadığını açıktır.

Sürecin böyle devam etmesi kabul edilebilir değildirzulümler daha bir artacak ve Ortadoğu'da ki tüm ülkeler bu durumdan etkilenecektir. 

Bir çok ülke de ve kamuoyunda Hilafet sisteminin özlemi, gerekliligi konuşulur durumdadır.Bizlerde köklü Değişim Şanlıurfa temsilcilgi olarak bir çok şehirde bu duyarlılığın artması ve siyasilerin çözüm konusunda daha cesur ve dirayetli olmaları konusunda çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz inşallah. Son olarak Gasıp yahudi varlığının katliamlarının bir an önce bitmesi için tüm liderlerin askeri harekat için adımlar atmasını gerektiğine inanıyoruz.

Haber merkezi/özurfahaber.com

ETİKETLER : Köklü Değişim Dergisi Şanlıurfa Temsilciliği Şanlıurfa'da Gazze'ye Yönelik destek standı açtı
Diğer Güncel haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Özurfahaber
© Copyright 2021 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
DÜNYA