MEHMET YILDIRIM: BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili aday-adayı Mehmet Yıldırım, idrak ettiğimiz Berat Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında, tüm İslam aleminin Berat Kandilini tebrik etti.
Bu haber 2023-03-06 13:17:34 eklenmiş ve 1736 kez görüntülenmiştir.

 

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili aday-adayı Mehmet Yıldırım, idrak ettiğimiz Berat Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında, tüm İslam aleminin Berat Kandilini tebrik etti.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili aday-adayı Mehmet Yıldırım’ın Berat Kandili Mesajı;

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Mehmet Yıldırım mesajında: “Bugün tüm Müslümanlar için önem arz eden Berat Kandilinde asrın felaketi diye adlandırılan ve şehrimizin de içinde yer aldığı depremle birlikte Rabbimize yönelip, Rabbimizden tövbe dileyip, Rabbimizin merhametine sığınacağımız bir gecedir” sözleriyle mesajına başlayan Yıldırım, yayımladığı mesajında şunları kaydetti:

“Berat Kandili, insanların kendisini muhasebeye çekip iç sorgulamalarını yaparak arınmalarına vesile olan bir gecedir. Son bir ay içerisinde yaşadığımız depremler ve sonrasındaki sıkıntılı sürecin yaralarını sarmaya çalıştığımız bu günlerde iç dünyamıza yönelip kurtuluşa ermek için Allah'ın bizi kavuşturduğu bu kutsal gecemiz mübarek olsun.

Berat Kandili kötülüklerden arınıp kalbimizi temizleme fırsatının verildiği bir gecedir.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Yıldırım, Bu duygu ve düşüncelerle yüce Rabbimizin rahmetinden, bereketinden ve mağfiretinden istifade etmek temennisiyle tüm İslam âleminin ve bu zorlu süreçte tüm vatandaşlarımızın Berat Kandilini tebrik ediyorum.”

Haber merkezi/Özurfahaber.com

ETİKETLER : MEHMET YILDIRIM: BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN
Diğer Güncel haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Özurfahaber
© Copyright 2021 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
DÜNYA