Celal Akıl’dan Regaip Kandili Mesajı

Ak Parti Siverek Belediye Meclis üyesi ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye meclis üyesi Celal Akıl’ın Regaip Kandili Mesajı.
Bu haber 2023-01-26 12:22:19 eklenmiş ve 288 kez görüntülenmiştir.

 

Ak Parti Siverek Belediye Meclis üyesi ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye meclis üyesi Celal Akıl’ın Regaip Kandili Mesajı.

Ak Parti Siverek Belediye Meclis üyesi ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye meclis üyesi Celal Akıl mesajında: “Dinimizde rahmet, bereket ve mağfiret ayları olarak bilinen üç ayların ilki olan, Recep ayının müjdecisi Regaip Kandili’ni idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz”.

Ak Parti Siverek Belediye Meclis üyesi ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye meclis üyesi Akıl, Bu mübarek geceler, Müslümanların birbirine kenetlenmesine vesile olan, manevi duygularımızın zirveye ulaştığı, ilahi rahmet ve mağfirete mazhar olunan, huzur ve sürura kavuştuğumuz müstesna zaman dilimleridir.

Bu önemli geceleri, kalplerimizi iman, ilim, hikmet ve hakikat nuruyla aydınlatabilmek için güzel bir fırsata dönüştürdüğümüz, birlik beraberlik ve kardeşlik duygularımızı artırdığımız ve doğruya, güzele, iyiye yönelebildiğimiz ölçüde hakkıyla eda etmiş oluruz.

 

Ak Parti Siverek Belediye Meclis üyesi ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye meclis üyesi Celal Akıl: “Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve İslam aleminin Regaip Kandili'ni ve üç aylarını tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı can-ı gönülden diliyorum”.

Haber merkeziÖzurfahaber.com

 

ETİKETLER : Celal Akıl’dan Regaip Kandili Mesajı
Diğer Siyaset haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Özurfahaber
© Copyright 2021 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
DÜNYA