VİRANŞEHİR BELEDİYESİ KIRSAL MAHALLELERDE HİZMET ATAĞINI SÜRDÜRÜYOR

Viranşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde üst yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Bu haber 2023-01-20 15:45:24 eklenmiş ve 257 kez görüntülenmiştir.

Viranşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde üst yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatlarıyla üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, plan ve program dahilinde kırsal mahallelerde kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Belediye Fen İşleri ekipleri, Şanlıurfa Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığından (YİKOB) alınan destekle Kırsal Sağlamlar Mahallesinde kilitli parke taşı döşeme çalışması başlattı.

Vatandaşın ulaşım sıkıntısı yaşadığı mahallelerde hummalı bir çalışma yürüten ekipler, mahalle içinde döşedikleri kilitli parke taşları ile sokakları toz ve çamurdan arındırarak modern bir görünüme kavuşturuyor. 

Üst yapı çalışmaları ile ilgili bilgi veren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, kırsal mahalle ve mezralarda ihtiyaç duyulan bölgelerde stabilize yol yapım, onarım ve kilitli parke döşeme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Belediye imkânlarının her zaman vatandaşların hizmetinde olduğunu söyleyen Ekinci, “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne halkımızın bize verdiği destekle, tüm belediye çalışanlarımızla daha güzel ve yaşanabilir bir Viranşehir hedefiyle gece gündüz demeden canla başla çalışıyor ve çalışmaya devam edeceğiz. Gerek ilçe merkezinde gerekse tüm kırsal mahalle ve bağlı mezralarında hizmetin gidilmediği yer bırakmayacağız” dedi. 

Yapılan çalışmaları takdirle karşılayan Sağlamlar Mahalle Muhtarı Aslan Erdoğdu ise, yapılan çalışmalardan dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Belediye personellerine teşekkür etti.

ETİKETLER : VİRANŞEHİR BELEDİYESİ KIRSAL MAHALLELERDE HİZMET ATAĞINI SÜRDÜRÜYOR
Diğer Viranşehir haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Özurfahaber
© Copyright 2021 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
DÜNYA