BAŞKAN EKİNCİ’DEN YARIYIL MESAJI

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Bu haber 2023-01-20 15:24:26 eklenmiş ve 236 kez görüntülenmiştir.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesi nedeniyle bir mesaj yayınladı. 

Yayınladığı mesajda yarıyıl tatiline giren tüm öğrenci ve öğretmenleri tebrik ederek, güzel bir tatil geçirmelerini dileyen Başkan Ekinci, “Yorucu bir yarıyıl dönemi geçiren, geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan değerli öğretmenlerimizin iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum.” dedi. 

Öğrencilerin yarıyıl tatilinde yapacakları iç muhasebeyle birinci dönemi değerlendirme şansı bulacaklarını belirten Başkan Ekinci, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan sizler bugün birinci dönem çalışmalarınızın karşılığı olan karnelerinizi hayırlısıyla aldınız.

Bir dönem boyunca öğretmenlerinizin destekleriyle göstermiş olduğunuz çaba ve emeklerinizden dolayı tüm öğrencilerimizi canı gönülden kutluyorum. Ayrıca gençlerimize eğitimin aydınlık yolunu açan tüm öğretmenlere, her zaman çocuklarının yanlarında olan sevgiyle, özveriyle kucaklayan velilerimize de şükranlarımı sunuyorum.

Sevgili öğrenciler; Yarıyıl tatili dinlenme ve eğlenme zamanı olmakla birlikte derslerinizdeki eksikliklerinizi tamamlamak için iyi bir fırsattır. Bu fırsatı 15 günlük zamanda değerlendireceğinize inanıyor, tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı ve huzur içinde geçirecekleri bir tatil diliyorum”

Haber merkezi/özurfahaber.com

ETİKETLER : BAŞKAN EKİNCİ’DEN YARIYIL MESAJI
Diğer Viranşehir haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Özurfahaber
© Copyright 2021 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
DÜNYA