Haliliye’nin Mimarı Başkan Mehmet Canpolat ile Değişim Yaşıyor

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Haliliye İlçesi beldiye başkanlığına seçilen Mehmet Canpolat çalışmalarıyla tüm Şanlıurfalıların ve özellikle Haliliye İlçesindeki vatandaşların sevgilisi oldu.
Bu haber 2023-01-04 10:35:06 eklenmiş ve 358 kez görüntülenmiştir.

 

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Haliliye İlçesi beldiye başkanlığına seçilen Mehmet Canpolat çalışmalarıyla tüm Şanlıurfalıların ve özellikle Haliliye İlçesindeki vatandaşların sevgilisi oldu.

Haliliye ilçesinde kalıcı eserler yaparak Cumhurbaşkanının da teveccühlerini kazana Canpolat 2023 yılında yapılacak genel seçimlerde Şanlıurfa İlinde Ak Partinin parlayan ismi olarak partisine pozitif anlamda faydalar sağlayacağı kaçınılmaz.

2023 genel seçimlerinden sonra yaklaşan yerel seçimlerde Halkın sevgisini kazanan Haliliye Belediye Başkanı Canpolat için ise şimdiden Büyükşehir belediye başkan adayı gösterilmesini isteyen vatandaşlar olmakta, sahadan alınan bilgilere ve benim bilgilerime göre ise “Canpolat’ın Haliliye belediye başkanlığını bir dönem daha istiyor” olması görünüyor.

Örnek belediye başkanı gösterilen Haliliye belediye başkanı Mehmet Canpolat, Fabrikalar yapması ile Şanlıurfa’nın önemli bir sorunu olan işsizliği asgariye düşürmesi sevindirici.

Gençlerin çalışabileceği fabrikalar, okuyacağı kütüphaneler, spor yağacağı kapalı sporlar, mahallelinin alışveriş yapacağı semt pazarları, gençlerin hem dinlenip hem tarihini öğreneceği ve kendini geliştireceği kültür merkezleri, el işi sanatlarının korunmasını, Gastronomi merkezinin yapılması ve yeşil alanlarının m2 bazda artırılması, millet parklarının yapılması, merkez ve kırsalda rekor denebilecek asfaltlanmanı yapılması ile Mehmet Canpolat başkan halkın teveccühünü almaya ve sevgisini kazanmayı hak ediyor.

Haliliye belediye başkanı Mehmet Canpolat ve ekibi tüm takdirleri hak ediyor.

Bu başarılı çalışmalarını taçlandırmak için Uluslararası Kongre ve Kültür merkezinin yapılması Şanlıurfaspor’a ve Haliliye İlçesine bir yeni Stad projesi yapılmasının, Haliliye belediyesinin Spor alanlarındaki başarısına bir futbol takımın da oluşmasında büyük düşünmesini canu gönülden istiyorum.

Başkan Mehmet Canpolat çalışmalarının semeresini almalı ve alıyor. Halkın gönlünde şimdiden taht kuran Canpolat 2023 ve 2024 yılına şimdiden bir-çok makama namzet bakabilir, hak ediyor.

Belediyeler bir şehrin, ilçenin, kırsalın çalışma makineleri ve aynalarıdır. Bunlar doğru çalışırlar ise Şehirler, ilçeler ve kırsallar gelişir ve kalkınır.

Haber merkezi/özurfahaber.com

 

ETİKETLER :
Diğer Haliliye haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Özurfahaber
© Copyright 2021 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
DÜNYA