BAŞKAN EKİNCİ KAZI ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ ESNAF VE VATANDAŞLARA BİLGİ VERDİ

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Depsaş, Doğalgaz ve Şuski’nin yer altı çalışmalarından dolayı mağduriyet yaşayan esnafları ziyaret etti.
Bu haber 2021-09-24 15:08:32 eklenmiş ve 256 kez görüntülenmiştir.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Depsaş, Doğalgaz ve Şuski’nin yer altı çalışmalarından dolayı mağduriyet yaşayan esnafları ziyaret etti.

Yenişehir mahallesinde Depsaş, Doğalgaz ve Şuski’nin yer altı çalışmalarından dolayı mağduriyet yaşayan esnafları ziyaret eden Başkan Ekinci, esnafların hem cumasını tebrik etti, hem de yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Kazılardan dolayı yaşanan mağduriyetin farkında olduğunu belirten Başkan Ekinci, esnaf ve vatandaşlardan 10-15 gün daha sabır göstermelerini istedi.

Bir iki hafta içerisinde kazı yapılan yerlerin kapatılmasına başlanacağını söyleyen Ekinci, kazı yapılan cadde ve sokaklara yama yapılmayacağını, mevcut olan kilitli parke taşlarının sökülüp komple asfaltlanacağını kaydetti.

Depsaş, Doğalgaz ve Şuski’nin ilçede yaptığı büyük yatırıma dikkat çeken Ekinci; “ Yapılan yatırımlar Viranşehir’in geleceği ve gelişmesi için yapılıyor. Bunları göz ardı edip, İlçenin kaderiyle oynamak istemedim. Evet, yapılan kazılardan dolayı sizler gibi bizlerde sıkıntı çekiyoruz. Bende Yenişehir’de oturuyorum. Bende sizin gibi mağduriyet yaşıyorum. Şu ana kadar toz, duman ve kazılara fazlasıyla sabrettiniz. Allah hepinizden tek tek razı olsun. Sizden biraz daha sabretmenizi istiyorum. Kazı yapan kurumların çok az işleri kaldı. Bize 10-15 güne kadar devir edecekler. Devirle birlikte hiç zaman kaybetmeden ivedilikle kazı yapılan cadde ve sokakları yama yapmadan, komple asfaltlamaya kaldırımları da yenilemeye başlayacağız. Yaklaşık 2 ay sonra da Yenişehir’in yenilen yüzünü hizmetinize sunacağız inşallah” Dedi. 

Yenişehir Mahallesi esnafı ise, bilgi ve ziyaretlerinden ötürü Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

Haber merkezi/özurfahaber.com

ETİKETLER : BAŞKAN EKİNCİ KAZI ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ ESNAF VE VATANDAŞLARA BİLGİ VERDİ
Diğer Viranşehir haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Özurfahaber
© Copyright 2021 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
DÜNYA