REKTÖR’ÜN GÜZELÇİÇEK’İ İSTİFAYA ZORLAMA MERAMI NEDEN?

Harran Üniversitesi Hastanesi Tıp Fakültesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Güzelçiçek, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Çelik tarafından istifaya zorlandığı ileri sürüldü.
Bu haber 2021-09-23 10:46:32 eklenmiş ve 253 kez görüntülenmiştir.

 

Harran Üniversitesi Hastanesi Tıp Fakültesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Güzelçiçek, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Çelik tarafından istifaya zorlandığı ileri sürüldü.

 

Şanlıurfa'da, başarılı bir şekilde Başhekimlik görevini sürdüren Harran Tıp Fakültesi Başhekimi Doç. Dr Ahmet Güzelçiçek'le ilgili ortaya atılan iddialar sonrası sosyal medyada büyük destek geldi.

 

Harran Üniversitesi Hastanesi Tıp Fakültesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Güzelçiçek, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Çelik tarafından istifaya zorlandığı ileri sürüldü. Dünden bu yana sosyal medyada konuşulan konular arasında olan zorla istifa ettirilecek söylemleri birçok kesimi deyim yerindeyse ayağa kaldırdı. 

 

Şanlıurfa'da, herkes tarafından kabul gören ve gerek kişiliği ile gerekse yaptığı başarılı çalışmalarıyla sevilen isimler arasında yer alan Başhekim Güzelçiçek, yine istifa ile karşı karşıya.

 

Geçtiğimiz yıl da aynı şekilde rektör tarafından istifa ettirilecek iddiaları doğrulanmış, sosyal medyadan ve birçok haber kanalından gelen tepkiler üzerine karardan vazgeçilmişti. Aynı senaryo yine oynanıyor! Başhekim Güzelçiçek, bundan birkaç gün önce doçentlik unvanını almış başarılarına bir yenisini daha eklemişti.

 

Şanlıurfalı bürokratların kendi memleketlerinde kıyıma uğraması adeta vicdanları sızlatıyor. Geçtiğimiz yılda istifaya zorlanan Güzelçiçek'le aldığı destek ile bir kesimi geri adım attırmasına neden oldu. Yine, dünden bu yana dolaşan 'zorla istifa ettirecekler' haberleri sert bir dille karşılık buldu.

 

Sosyal medyada büyük destek gören Güzelçiçek, yaşanan bu konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmasa da, olası bir istifa durumunda birçok kesimi üzecek, azınlıkta olan bir kesimi de sevindireceği kesin.

 

Şanlıurfalı ve Şanlıurfa Kamuoyu çalışkan, sevilen Harran Üniversitesi Hastanesi Tıp Fakültesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Güzelçiçek’in görevde kalmasını istiyor.

 

Haber merkezi/özurfahaber.com

 

ETİKETLER : REKTÖR’ÜN GÜZELÇİÇEK’İ İSTİFAYA ZORLAMA MERAMI NEDEN?
Diğer Güncel haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Özurfahaber
© Copyright 2021 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
DÜNYA